Reklamní pozice premium odkaz - místo pro vaši reklamu.

Vítejte na stránkách o plastické chirurgii a estetické medicíně.

Úvod » Magazín » Ostatní » Ellansé bioplastika - k čemu slouží

Doporučujeme

Mudr. Martin Šorma

Zkušený plastický chirurg s atestací od roku 1997. »

Yes Visage

Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie s několika pobočkami v České republice a na Slovensku. »

Asklepion

Největší specializovaná klinika na plastickou chirurgii a estetickou medicínu ve střední Evropě. Asklepion má vlastní operační sály, přístroje, ordinace, odborníky a mnoho jiného. »

Leticia

Klinika plastické chirurgie a estetické medicíny v Brně. »

ESTETICUSTI s.r.o.

Klinika plastické, estetické a laserové medicíny v Ústí nad Labem. »

Precizia

Centrum estetické plastické chirurgie Precizia provádí zákroky a operace již od devadesátých let 20. století! »

Ellansé bioplastika - k čemu slouží

Bioplastický materiál Ellansé se vyvinul v Nizozemí a na trh byl uveden v roce 2010. Nechybí mu požadované bezpečnostní vlastnosti a certifikace. Pro trh v České republice byl schválen v dubnu 2015.

Ellansé má mikrosféry tvořené plným vstřebatelným materiálem PCL (polykaprolakton). Z tohoto materiálu se zhotovují třeba chirurgické šicí materiály. Materiál se vyrábí ve čtyřech verzích podle času plné bioresorbce mikrosféry od jednoho roku do čtyř let. Je možné konstatovat, že jakmile materiál vytvoří nové kolagenní vazivo, zcela zmizí z těla.

Obsahem bioplastického materiálu Ellansé nejsou látky pocházející z živočišných tkání. Tímto je dosáhnuto toho, že nedojde ke způsobení anafylaktického šoku. Bioplastický materiál Ellansé se využívá v oblasti estatické medicíny. Používá se k realizování omlazovacích zákroků, kam patří například zpevnění rtů, vyhlazení rýh a vrásek na čele, odstranění kruhů pod očima, vyrovnání bradolícních záhybů, vyrovnání a zpevnění nosoretních rýh.

K dalším dalším prováděným zákrokům touto metodou se řadí modelování nesouměrných rtů, modelace nosu, korekce dásňového úsměvu nebo profilace brady a lícní oblasti.

Autor článku: red

Štítky: operace, plastická chirurgie

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody zde uvedené, jakož i jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách ESTETIO.cz nenahrazují odborné poradenství, nejedná se o závazné informace a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

RSS