Reklamní pozice premium odkaz - místo pro vaši reklamu.

Doporučujeme

ESTETICUSTI s.r.o.

Klinika plastické, estetické a laserové medicíny v Ústí nad Labem. »

Asklepion

Největší specializovaná klinika na plastickou chirurgii a estetickou medicínu ve střední Evropě. Asklepion má vlastní operační sály, přístroje, ordinace, odborníky a mnoho jiného. »

Yes Visage

Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie s několika pobočkami v České republice a na Slovensku. »

Leticia

Klinika plastické chirurgie a estetické medicíny v Brně. »

Precizia

Centrum estetické plastické chirurgie Precizia provádí zákroky a operace již od devadesátých let 20. století! »

Mudr. Martin Šorma

Zkušený plastický chirurg s atestací od roku 1997. »

Chcete se zbavit celulitidy? Zvolte metodu, která jako jediná na světě řeší tento problém komplexně

Ilustrační fotografie

S výsledky viditelnými již po prvním ošetření, za dostupnou cenu a zcela bezpečně. Navíc se všemi výhodami spojenými s ošetřením na Brandeis Clinic Praha, nejlépe vybavené klinice korektivní a laserové dermatologie v České republice.

Brandeis Clinic disponuje přístrojem, který jako jediný na světě řeší nejen edematózní, ale také fibrózní celulitidu. Výsledky ošetření potvrzují klinické studie a ocenil je i světový magazín věnovaný estetické medicíně, Aestethic Plastic Surgery.

Tato metoda odstraňování tuku je zcela bezpečná, ovlivňuje pouze tukové buňky, přičemž ostatní okolní tkáň nechává nedotčenou a nepoškozenou! Ošetření je bezbolestné, není třeba ani lokální anestezie. Již po prvním ošetření jsou viditelné výsledky, k maximální redukci celulitidy pak dochází po opakování 4–6 ošetření. Zákrok nevyžaduje žádnou rekonvalescenci, ihned po ošetření se můžete věnovat všem standardním aktivitám, včetně sportu.

V oblasti komplexního odstranění celulitidy se jedná o nejlepší dostupný přístroj v České republice! Zároveň se jedná o cenově dostupný zákrok.

Části těla, kde je možné řešit odstranění tuku a celulitidy:

  • stehna a hýždě

  • dolní a horní část břicha

  • kolena, ramena, ruce, záda

Pokud se tedy chcete zbavit celulitidy či tuku v oblastech, kde nepomáhá cvičení, domluvte si konzultaci na Brandeis Clinic, která tyto potíže umí vyřešit nejen výše uvedenou, ale i jinými dalšími vysoce efektivními metodami, které na jiných klinikách laserové a korektivní dermatologii nenajdete. Je to totiž právě Brandeis Clinic, která od svého založení platí za nejlépe vybavenou kliniku laserové a korektivní dermatologie v České republice a jednou z nejlépe vybavených klinik v celé Evropě!

Najdete zde pouze opravdu funkční metody, jejichž výsledky potvrzují důvěryhodné klinické studie a spousta spokojených pacientů po celém světě. Více informací o tomto zákroku najdete na této stránce, kde si zároveň můžete sjednat konzultaci s lékařem Brandeis Clinic.

 

Reklamní článek

Autor článku: red
Autor fotografie: Brandeis Clinic

Štítky: pr, hubnutí, celulitida

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody zde uvedené, jakož i jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách ESTETIO.cz nenahrazují odborné poradenství, nejedná se o závazné informace a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

RSS