Reklamní pozice premium odkaz - místo pro vaši reklamu.

Vítejte na stránkách o plastické chirurgii a estetické medicíně.

Úvod » Magazín » Kůže a pleť » Nejobvyklejší druhy depilace kůže 2/2

Doporučujeme

ESTETICUSTI s.r.o.

Klinika plastické, estetické a laserové medicíny v Ústí nad Labem. »

Mudr. Martin Šorma

Zkušený plastický chirurg s atestací od roku 1997. »

Precizia

Centrum estetické plastické chirurgie Precizia provádí zákroky a operace již od devadesátých let 20. století! »

Asklepion

Největší specializovaná klinika na plastickou chirurgii a estetickou medicínu ve střední Evropě. Asklepion má vlastní operační sály, přístroje, ordinace, odborníky a mnoho jiného. »

Yes Visage

Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie s několika pobočkami v České republice a na Slovensku. »

Leticia

Klinika plastické chirurgie a estetické medicíny v Brně. »

Nejobvyklejší druhy depilace kůže 2/2

Depilace voskem

Metoda velmi podobná předchozí variantě. I zde jde o postup vytrhávání chloupků, které se odstraní i s kořínkem. Zatímco depilace cukrovou pastou je obvykle spojena s kosmetickými salony, depilaci voskem lze zvládnout doma, svépomocí. Dnes jsou na trhu speciální pásky, které stačí jenom zahřát, nalepit na požadované místo a následně trhnout.

Výhodou je dlouhodobý efekt, zatímco nevýhodou může být především výraznější bolest dané procedury. Potěší i celkem nízká cena, zvláště v porovnání s faktem, že jedna procedura přinese výsledky i na několik týdnů.

Laserová depilace

Jedna z nejmodernějších metod poslední doby. K depilaci je používán speciální laser, který svým působením dokáže velmi dobře zničit folikul, ve kterém chloupek roste. Díky tomu dochází k faktu, že ten již znovu nenaroste. Můžeme tedy říci, že laserová depilace je metodou trvalou.

I když jde z cenového hlediska o dražší proceduru, která může i lehce bolet, pozitivem zůstává, že tato metoda má trvalé výsledky a tak se chloupky již na kůži opětovně neobjeví. Pro dosažení toho nejlepšího efektu je využíváno několik po sobě jdoucích aplikací, aby byla jistota, že byly eliminovány skutečně veškeré folikuly a tedy i veškeré chloupky na kůži.

Autor článku: red

Štítky: depilace, kůže, ochlupení

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody zde uvedené, jakož i jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách ESTETIO.cz nenahrazují odborné poradenství, nejedná se o závazné informace a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

RSS