Reklamní pozice premium odkaz - místo pro vaši reklamu.

Vítejte na stránkách o plastické chirurgii a estetické medicíně.

Úvod » Magazín » Kůže a pleť » Nejobvyklejší druhy depilace kůže 1/2

Doporučujeme

Asklepion

Největší specializovaná klinika na plastickou chirurgii a estetickou medicínu ve střední Evropě. Asklepion má vlastní operační sály, přístroje, ordinace, odborníky a mnoho jiného. »

ESTETICUSTI s.r.o.

Klinika plastické, estetické a laserové medicíny v Ústí nad Labem. »

Leticia

Klinika plastické chirurgie a estetické medicíny v Brně. »

Precizia

Centrum estetické plastické chirurgie Precizia provádí zákroky a operace již od devadesátých let 20. století! »

Mudr. Martin Šorma

Zkušený plastický chirurg s atestací od roku 1997. »

Yes Visage

Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie s několika pobočkami v České republice a na Slovensku. »

Nejobvyklejší druhy depilace kůže 1/2

Holení žiletkou

Nejoblíbenější možnost u současných žen. Tuto metodu můžeme označit jako takzvanou dočasnou depilaci. A to z toho důvodu, že chloupek není odstraněný celý, jelikož je pouze seříznutý těsně nad hranicí kůže. I z toho důvodu je nutné holení žiletkou provádět pravidelně, pro zachování co nejdokonalejší pokožky. Jsou ale i výhody této možnosti, mezi které se řadí:

  • Rychlost holení

  • Nízké náklady

  • Bezbolestná procedura

Jediné, co v podstatě stačí, je tedy kvalitní žiletka a následně pěna na holení, popřípadě speciální depilační krém. Lze se však obejít i bez toho, pouze s rizikem, že bude pokožka více podrážděná.

Depilace cukrovou pastou

Postup, který bychom mohli označit jako takzvaný polotrvalý. A to z toho důvodu, že chloupek je odstraněn s celým kořínkem. To znamená dokonalý vzhled pokožky i na několik týdnů, než se chloupek opětně objeví. Postup dané metody je vcelku jednoduchý. Na tělo je nanesena speciální cukrová pasta, která dokáže velmi dobře přilnout k chloupkům. Speciálními páskami následně dochází k odstranění jak pasty, tak samozřejmě i samotného chloupku.

Další tipy najdete na magazínu o kráse, který se specializuje na vše, co s krásou, mládím, módou a zdravím souvisí.

Autor článku: red

Štítky: depilace, kůže, ochlupení

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody zde uvedené, jakož i jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách ESTETIO.cz nenahrazují odborné poradenství, nejedná se o závazné informace a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

RSS