Reklamní pozice premium odkaz - místo pro vaši reklamu.

Vítejte na stránkách o plastické chirurgii a estetické medicíně.

Úvod » Magazín » Estetická stomatologie » Oblíbené elektrické zubní kartáčky

Doporučujeme

Yes Visage

Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie s několika pobočkami v České republice a na Slovensku. »

Asklepion

Největší specializovaná klinika na plastickou chirurgii a estetickou medicínu ve střední Evropě. Asklepion má vlastní operační sály, přístroje, ordinace, odborníky a mnoho jiného. »

Precizia

Centrum estetické plastické chirurgie Precizia provádí zákroky a operace již od devadesátých let 20. století! »

ESTETICUSTI s.r.o.

Klinika plastické, estetické a laserové medicíny v Ústí nad Labem. »

Leticia

Klinika plastické chirurgie a estetické medicíny v Brně. »

Mudr. Martin Šorma

Zkušený plastický chirurg s atestací od roku 1997. »

Oblíbené elektrické zubní kartáčky

Oral-B Vitality 3D White

Nejenom nejoblíbenější elektrický zubní kartáček, ale i výrobek, který se stal v roce 2015 produktem své třídy. To jasně přispívá k jeho unikátnosti. Jedná se o řešení, které nabídne špičkové vlastnosti v souvislosti s kvalitním čištěním nejenom zubů, ale je skvělým pomocníkem i ve chvíli, kdy je cílem udržovat zdravé dásně.

Díky speciální hlavě je jistotou, že dokáže nabídnout i skvělé výsledky ve spojení s hloubkovým čištěním i ve špatně dostupných místech. Díky použití speciálních vláken dosahuje vlastností, jako běžný měkký zubní kartáček. Poháněn je baterií, která na jedno nabití vydrží až 5 dní.

Elektrické zubní kartáčky pro děti Philips Sonicare for Kids

I pro dětskou zubní hygienu jsou připraveny unikátní produkty. Právě tento konkrétní je určený pro všechny děti, které již dosáhly věku čtyř let. Zaujme je především svými vlastnostmi, díky kterým umí celkem dobře odstranit plak a dokáže dětským zubům dodat opět dokonalou a samozřejmě i přirozenou krásu. Z hlediska provedení nesmíme zapomenout na několik klíčových unikátů, kam se řadí:

  • Použití speciální sonické technologie

  • Možnost třítýdenního čištění na jedno nabití

  • Vyměnitelné samolepky pro změnu designu

Co nesmíme opomíjet, to je fakt, že zubní kartáčky Philips Sonicare for Kids zaujmou také dvěma hlavicemi, a to různých velikostí. Je tedy využitelný nejenom od čtyř let, ale i v budoucím věku dítěte.

Autor článku: red

Štítky: zuby, estetická stomatologie, dentální hygiena, zubní kartáček

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody zde uvedené, jakož i jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách ESTETIO.cz nenahrazují odborné poradenství, nejedná se o závazné informace a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

RSS