Reklamní pozice premium odkaz - místo pro vaši reklamu.

Vítejte na stránkách o plastické chirurgii a estetické medicíně.

Úvod » Magazín » Estetická stomatologie » Nejčastější druhy bělení zubů 2/2

Doporučujeme

Leticia

Klinika plastické chirurgie a estetické medicíny v Brně. »

Mudr. Martin Šorma

Zkušený plastický chirurg s atestací od roku 1997. »

Precizia

Centrum estetické plastické chirurgie Precizia provádí zákroky a operace již od devadesátých let 20. století! »

Yes Visage

Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie s několika pobočkami v České republice a na Slovensku. »

Asklepion

Největší specializovaná klinika na plastickou chirurgii a estetickou medicínu ve střední Evropě. Asklepion má vlastní operační sály, přístroje, ordinace, odborníky a mnoho jiného. »

ESTETICUSTI s.r.o.

Klinika plastické, estetické a laserové medicíny v Ústí nad Labem. »

Nejčastější druhy bělení zubů 2/2

Asistované bělení zubů

Metoda, která je velmi podobná té, která souvisí s bělením zubů v ordinaci. Na rozdíl od ní ale dochází k tomu, že je v rámci ordinace jenom nanesena účinná látka, která je následně odstraněna. Po zhruba hodinovou dobu čeká samotný pacient v čekárně.

Díky tomu mohou být náklady na asistované bělení zubů podstatně menší, než je tomu v případě toho ordinačního. Metoda je celkem jednoduchá a díky slabším bělicím gelům se není třeba obávat jakéhokoliv výrazného poškození, nebo jiných negativních projevů.

Kombinované bělení zubů

Tento postup bychom mohli rozdělit do dvou hlavních fází. Tou první je to, že klasicky navštívíme zubní ordinaci, kde je nám vše nejenom dokonale vysvětleno, ale je nám chrup také bělen. Druhá fáze je spojena s druhým dnem, kdy již nemusíme do konkrétní ordinace, jelikož si zuby dobělíme doma.

První fáze tedy probíhá podobně, jako ordinační nebo asistované bělení. Druhá fáze je následně spojena s bělením domácím. Výhodou této metody je nejenom příznivější cena, ale i to, že jsme pod dohledem lékaře, který nám vždy dobře a odborně vysvětlí, co a jak.

Autor článku: red

Štítky: bělení zubů, estetická stomatologie, zuby

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody zde uvedené, jakož i jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách ESTETIO.cz nenahrazují odborné poradenství, nejedná se o závazné informace a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

RSS