Reklamní pozice premium odkaz - místo pro vaši reklamu.

Vítejte na stránkách o plastické chirurgii a estetické medicíně.

Úvod » Magazín » Estetická stomatologie » Nejčastější druhy bělení zubů 1/2

Doporučujeme

Precizia

Centrum estetické plastické chirurgie Precizia provádí zákroky a operace již od devadesátých let 20. století! »

Yes Visage

Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie s několika pobočkami v České republice a na Slovensku. »

Mudr. Martin Šorma

Zkušený plastický chirurg s atestací od roku 1997. »

Asklepion

Největší specializovaná klinika na plastickou chirurgii a estetickou medicínu ve střední Evropě. Asklepion má vlastní operační sály, přístroje, ordinace, odborníky a mnoho jiného. »

ESTETICUSTI s.r.o.

Klinika plastické, estetické a laserové medicíny v Ústí nad Labem. »

Leticia

Klinika plastické chirurgie a estetické medicíny v Brně. »

Nejčastější druhy bělení zubů 1/2

Domácí bělení zubů

Velmi oblíbená metoda u mnohých lidí. A to především pro svou celkovou nenáročnost, stejně jako pro důvody, kterými je i nízká cena celkové aplikace. Pokud je využíváno domácí bělení zubů, jsou obvykle k dispozici speciální gely, popřípadě speciální pásky, které se na oblast zubů aplikují. Obvykle se jedná o pásky univerzální, které jsou dostupné v lékárnách, nebo na internetu. Výhodou je celkem jednoduchý postup, stejně jako příznivá cena veškerých aplikací. Rizikem může být fakt, že nedodržením návodu budou zuby až nestandardně bílé, nehledě na rizika spojená s faktem, že některé přípravky mohou obsahovat výrazně velké dávky peroxidu.

Bělení zubů v ordinaci

Metoda, kterou nám může nabídnout jak zubní lékař, tak i různé specializované kliniky. U této metody máme jistotu, že bělení zubů je realizováno pod vedením profesionála a nehrozí tedy v podstatě jakékoliv vedlejší účinky. Na druhou stranu musíme pamatovat na fakt, že se jedná o metodu dražší. Zvláště v porovnání s metodou, kdy si zuby bělíme doma. I zde je používáno speciálního bělícího gelu, který může být silnější, než ten na domácí použití. Proto by měl zubní lékař při aplikaci chránit oblast:

  • Dásní

  • Rtů

  • Ústní sliznice

Autor článku: red

Štítky: estetická stomatologie, zuby, bělení zubů

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody zde uvedené, jakož i jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách ESTETIO.cz nenahrazují odborné poradenství, nejedná se o závazné informace a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

RSS